חיפוש
מידע כללי
סדר יום
לו"ז פדגוגי
לוחות מבחנים
לוח חופשות חטיבה
אנשי צוות
ועד הורים חטיבה

אנשי צוות

אלפון הישיבה

משפחה

שם

תפקיד

טלפון

פלאפון

אורים

יוסי

מחנך י1

077-6530024

054-4353048

בועז

ברכיהו

מחנך ח2 ורכז עולים

02-5354689

052-4788662

בזק

דליה לאה

מורה

02-5356861

050-2122924

בלזם

רחל

מורה ורכזת חנ"מ

077-5351088

054-8407692

בן זקן

איציק

מורה ורכז מתמטיקה חט"ע

02-9973956

050-4144804

ברנר

ברוך

מורה

02-5351388

054-4636410

גולן

איתמר

מנהל אדמיניסטרטיבי

08-9790133

052-5665300

גייגר

יצחק

מורה ורכז תע"י ואזרחות

02-6560737

050-5758488

גלצר

ארהל'ה

מורה

077-5342548

050-6947599

גרוס

אשר

מורה

02-5909567

054-5506911

גרינהוט

אחינועם

מורה ורכזת מדעים

02-9971958

052-6070985

הראל

ליאורה

מורה

02-5355084

054-6462286

הרמן

שושנה

מורה ורכזת אנגלית

02-5354428

050-7372621

זולדן

דוד

מחנך יא1

02-9973216

054-3365968

זיו

ליאור

מחנך ז2 ורכז שכבת ז'

02-5902368

050-8750529

זיסמן

ישראל

מורה

02-5354233

052-8109490

חדד

רבקה

מורה

02-5340630

052-3115142

חדרי

יחזקאל

מורה ורכז מגמת אלקטרוניקה

02-6783058

050-5656703

טוביאנה

עמנואל

חינוכאי ז1 ורכז תקשוב

077-5503382

050-7426215

יוסף

שמחה

יועצת

077-9355922

052-3114194

כהן

איציק

מורה

02-5903452

052-5666186

כהן

דוד

חינוכאי ז2 ומחנך י"א4

077-3351173

052-3599509

כהן

יפית

מורה

02-6561364

057-7247149

כהן

מרדכי

מחנך יא3

077-4909306

050-4441581

כהן

שמואל

מחנך ז1 ורכז שעות פרטניות

02-6561408

050-3045955

לסרי

שלמה

מורה

02-9962674

052-7641872

מהלו

ישראל

מחנך ח1, עב"ט ורכז פדגוגי

02-5357231

052-5787812





מהרי

איתי

מורה

077-4080486

050-9600036

מורג

יהודה

מחנך יב

02-5660583

054-6580559

מזרחי

ישראל

מורה ויועץ

02-5356693

050-8786932

מיכאלי

חיה

מתלי"ת

02-9974133

054-6661625

נחושתן

יגאל

מחנך ט1

02-9938886

052-5802613

סבתי

אירית

מורה ורכזת מתמטיקה חט"ב

02-5352729

054-5952729

סופר

חגי

מחנך יא2 ורכז תנ"ך

02-5901466

052-5393129

סנדר

דינה

מורה

02-5821293

052-7119375

סעדה

מיכאל

מורה

02-9979260

054-6299363

עבדה

יובל

מורה

02-6526790

054-7465220

פוחבלנסקי

גלי (גלינה)

מורה

077-5099103

054-6395425

פלה

עמוס

מורה

02-5901376

 

פלהיימר

איתמר

מחנך י2 ורכז שכבת י'

02-5903054

052-8736545

פלהיימר

נפתלי

מחנך ט2 ורכז שכבת ט'

02-5351898

052-5628872

פרנקל

יוסף

ראש הישיבה

02-5355213

052-5665301

פרץ

שי

מנהל התיכון

077-3330765

052-5665302

פש

שרה

מורה

02-5902142

054-7625200

צינמן

אבי

מורה

02-6561471

054-2002950

קירזון

מיכל

מחנכת ט'3

02-5815072

050-4133479

קלנר

בני

מורה

02-5354426

050-5911966

רוזנבאום

אהרן

מחנך ח3 ורכז חברתי

02-5909588

050-8803961

רוזנר

מלי

מורה ורכזת לקויי למידה

02-5355293

054-3000784

ריבץ

ג'ודי

מורה

02-6483163

054-9441295

שינפלד

אלי

מורה

02-6783616

054-3974863

שמואל

נועם

אחראי פנימייה

 

050-2000298

שנדלוב

זאב

מורה

02-5356214

058-6383869

 
  מפת האתר | צור קשר  
מצפה נבו מעלה אדומים 025900448      
Signed by  סידיטק - בניית אתרים