חיפוש
עלון החטיבה
הודעות הנהלה
מהנעשה השבוע
ובשבוע הבא
ברכות

הודעות הנהלה

אנו מתקרבים לסיום השנה וביום חמישי הקרוב יחולקו תעודות מחצית ב'. סיום לימודים בשעה 12:00. במחצית הראשונה חולקו התעודות בתוך "פולדר" צבעוני ומושקע. למרות בקשות חוזרות חלק קטן מהתלמידים לא החזירו עדיין את הפולדרים. לאור זאת אותם תלמידים יקבלו במחצית זו את התעודה באופן פחות מכובד וחבל!!!

החזרת ספרי לימוד: תלמידים שמשתתפים בפרויקט השאלת הספרים נדרשים להחזיר את ספרי הלימוד. תהליך ההחזרה יתפרס על פני השבוע כאשר לכל כיתה נמסר התאריך הספציפי של כיתתם.

החזרת ציוד לימודי: עם סיום הלימודים רצוי שכל תלמיד ייקח הביתה את הציוד הפרטי שלו (ספרים, מחברות, כלי כתיבה וכו'). מדובר בציוד בעל ערך רב וחבל! ספרים שיישארו בישיבה יועברו לגמ"ח העירוני או שישמשו את התלמידים שבפרויקט השאלת הספרים.

חמ"ד של קיץ והערכות לקיץלקראת החופשה נוציא לכל תלמיד לוח קיץ שכולל את כל הפעילויות שקיימות בקיץ לבני הנוער הדתיים בעיר יחד עם הפעילויות של הישיבה (כיתתיות ושכבתיות שיפורסמו בנפרד). הפעילויות כוללות:

א.    בתחום התורני לימוד יומי כל בוקר אחרי תפילת שחרית (מנין בשעה 8:00) בכמה בתי כנסת בעיר.  אחה"צ יתקיים לימוד משותף כל יום אחה"צ בין השעות            18:15-20:00 בישיבת ההסדר. פרסים שווים למתמידים. בנוסף, קייטנה תורנית בתשעת הימים (פרטים בהמשך ההודעות).

ב.     בתחום הלימודי חוג רובוטיקה, בנוסף קייטנות דיגיטליות דרך הרשת וקורסי קיץ לעולים לכיתות ז' וח'. פרטים בהמשך!

ג.       בתחום  החוויתי: בריכה לבנים בחלק מימי רביעי, אולם הספורט שיפתח פעמיים בשבוע בערבים (ימים ראשון ורביעי), ימי התנדבות וטיול וכו' (הפעילויות יהיו בתשלום מסובסד של אגף הנוער). כדאי לעקוב אחר הודעות ושינויים (במידה ויהיו) במהלך החופשה.

קייטנה תורנית: אנו שמחים לבשר לכם שגם השנה נקיים בעז"ה קייטנת מג"ב!  מרכז קייטנת מג"ב – הרב מוטי כהן. בתוכנית: מיום ראשון ג אב ועד יום חמישי ז' אב בשעה 8:00 תפילת שחרית, ארוחת בוקר, סדרי לימוד בחברותות ושעורים, תפילת מנחה וארוחת צהריים, אולם ספורט או חדר כושר, אחה"צ ו/או ערב פעילויות מיוחדות ומפגשים עם גדולי תורה במעלה אדומים ובירושלים. ביום שישי ח' אב תוכנית מיוחדת לאבות ובנים. ביום שני י"א אב סיום בצ'ופר – בריכה + על האש. פרטים לגבי הרישום נשלחו במייל ובקבוצות.

 

עבודות קיץ: כלל התלמידים בחטיבה יקבלו עבודות קיץ חובה במקצועות הבאים: משנה (עבודת הכנה על מסכת ר"ה לעולים לח' ולעולים לט), מתמטיקה ואנגלית. בנוסף, תלמידים שנכשלו (פחות מ 60 בתעודה) ידרשו להגיש עבודה תוך שבועיים מסיום הלימודים במקצוע בו הם נכשלו. לאחר הגשת העבודה יתוקן ציון המחצית  לציון 60.

 

מסיבת סיום יב' תתקיים אי"ה ביום ראשון כ' סיון 23/6. נא לשריין את התאריך!

לשאלת רבים: שנה"ל תש"פ  תפתח  ביום ראשון א' אלול תשע"ט (1/9). אסיפת הורים כללית תתקיים ביום שני  ט' אלול (9/9).

  מפת האתר | צור קשר  
מצפה נבו מעלה אדומים 025900448      
Signed by  סידיטק - בניית אתרים