חיפוש
עלון החטיבה
הודעות הנהלה
מהנעשה השבוע
ובשבוע הבא
ברכות

ובשבוע הבא

אסיפת הורים עם המחנכים והמורים המקצועיים תתקיים ביום ראשון ב' ניסן (7/4). זמני הפגישה של ההורים עם מחנך הכיתה יישלחו להורים עפ"י הבקשות של ההורים. מי שלא השתבץ יצור קשר עם מחנך הכיתה לקביעת מועד לפגישה.  המורים המקצועיים יקבלו את ההורים בין השעות 18:00-21:00, חלקם בהתאם לשעות שבחרו ההורים.  תפילת ערבית תתקיים בשעה 20:15 בבית המדרש של הישיבה (הלימודים ביום זה יסתיימו לאחר תפילת מנחה).

טיולים לשכבת ז':

בעקבות שיירת הל"ה- כיתות ז' יצאו ביום שני ג' ניסן  (8/4) למסע בעקבות נפילת שיירת הל"ה בדרכה מהר טוב לגוש עציון. נשחזר את מסלול המסע ונסיים בטקס בגבעת הקרב בואכה גוש עציון. יש להביא: כובע, נעלי הליכה, 3 ליטר מים, אוכל לכל היום. יציאה לאחר תפילת שחרית. חזרה משוערת בשעה 17:00.

סוגיה יומית - אירוע ארצי של ה"סוגיה היומית" מתוכנן ליום שני ג' ניסן  (8/4). באזור לטרון, ההשתתפות לתלמידים המשתתפים בלימוד של הסוגיה היומית ו/או שאר תוכניות מג"ב.  

שביל ישראל 3- שימו לב לעדכון התאריך - יום אופניים באזור שפלת יהודה ובית גוברין יתקיים ביום חמישי ו' ניסן (11/4). יציאה מהישיבה בשעה 12:00. איסוף בתחנות: יצחקי, מעלה התורה ובכיכר הנשרים. חזרה משוערת בשעה 18:00. יש להצטייד בכובע, מכנסיים קצרות, 3 ליטר מים, קרם הגנה וארוחות צהריים.

שביל ישראל 4- מסלול אופניים יתקים מייד לאחר הפסח, ביום ראשון כ"ג ניסן (28/4).

  מפת האתר | צור קשר  
מצפה נבו מעלה אדומים 025900448      
Signed by  סידיטק - בניית אתרים